Login

Hesabınıza Giriş Yapın

Kullanıcı Adı *
Şifre *
Beni hatırla
 

Avrupa Dil Portfoyosu

Anaokulumuzda, yaş gruplarına göre farklılık gösteren (çünkü her yaş grubundaki çocuklarımızın dil becerileri farklılık göstermektedir) Avrupa Dil Pasaportu küçük yaştaki çocuklarımızı eğlendirici ve teşvik edici şekilde ilgisini çekmek üzere, görsellik ve renklilik açısından tüm ögeleri içinde barındırmaktadır.

Portfolyolar, 3 ayrı pasaport şeklinde uygulanmaktadır. Çocuklarımız okuma yazma becerilerini geliştirecek şekilde, eğlenceli, teşvik edici olarak uygulanmaktır.

“Eğlenerek Yabancı Dil Öğreniyoruz”

Çocukluk döneminde iki dilliliğin kazanımı aynı anda öğrenme şeklinde gerçekleşmektedir. Her iki dilinde aynı anda öğrenilmesi; anne ya da babadan birinin çocukla birinci dille, diğerinin ikinci dille konuşması, her iki dilinde aynı anda öğrenilmesini sağlamaktadır.

Okulumuzda Alanında Uzman İngilizce Öğretmenlerimizle, “Çift Ana Dilli Eğitim Modeli” uygulanmaktır. Çift Ana dilli eğitim ile çocuklarımız iki farklı dilde konuşan öğretmenden yabancı dil öğrenirler.

Detaylı bilgi ve randevu için bize ulaşın

Kısaca Biz

KIDSALOUD Sariyer kampüsümüz Emirgan Levent Maslak hattına yakın yeşillikler içerisinde Emirgan Korusuna yakın bölgede Boğaz manzarasına

Devamını Oku

Son Yazılar

  • 1
  • 2
  • 3

Buradayız

KIDSALOUD Sariyer

Emirgan Mahallesi Şirin Sok. No:32 Sariyer İstanbul

Telefon : 0212 229 3776

Mobil : 0530 954 9900

Email: sariyer@ingilizceanaokulu.com