Login

Hesabınıza Giriş Yapın

Kullanıcı Adı *
Şifre *
Beni hatırla
 

İngiliz Kültür Anaokulları

KIDSALOUD Sariyer kampüsümüz Emirgan Levent Maslak hattına yakın yeşillikler içerisinde Emirgan Korusuna yakın bölgede Boğaz manzarasına nazır 460 m2 lik kapalı 8 sınıflık kapalı alanı, 340 m2 lik oyuncak spor ve hobi tarla alanına sahip olarak ferah ışıklı geniş sınıflarda eğitim öğretim hizmeti sunmaktadır.

Zengin bir hayal dünyasına sahip, soru soran, sorgulayan, merak duyan, içinde yaşadığı sosyal çevreye saygılı, duyarlı, özgür düşünebilen ,barışık sorumluluk sahibi ve sevgi dolu çocuklar yetiştirmeyi, 2-6 yaş grubu çocuklara anaokulunu bitireceği döneme kadar B1 seviyede İngilizceyi hiç unutmayacağı biçimde öğretmeyi temel amaç olarak belirlemiştir.

Anaokullarımızda Avrupa Birliği normlarına uygun İngilizce eğitimi verilmekte ve bu eğitim süreci çocuklarımıza verilen Avrupa Dil Portfolyosu ile belgelenmektedir. Eğitim Programı ve materiallerimiz Akdeniz Üniversitesi tarafından American National ELT İngilizce eğitimi kapsamında ve İngiliz Müfredatı nı kapsayacak şekilde , PYP (Primary Years Programme),Montessori, Reggio Emillia, High Scope, GEMs, Scampers İlk Yıllar-Okul Öncesi yaklaşımları ile hazırlanmıştır.

Çocukların en temel özelliği olan merak duygusunu ve hayal dünyalarını en üst düzeyde geliştirecek biçimde hazırlanmış binalarda, çocuk güvenliğini maksimum düzeyde gözeterek özel yöntemlerle İngilizce öğretirken diğer yandan da çocukların kişisel gelişimlerini destekleyen aktivite ve programlar sunar.

Detaylı bilgi ve randevu için bize ulaşın

Kısaca Biz

KIDSALOUD Sariyer kampüsümüz Emirgan Levent Maslak hattına yakın yeşillikler içerisinde Emirgan Korusuna yakın bölgede Boğaz manzarasına

Devamını Oku

Son Yazılar

  • 1
  • 2
  • 3

Buradayız

KIDSALOUD Sariyer

Emirgan Mahallesi Şirin Sok. No:32 Sariyer İstanbul

Telefon : 0212 229 3776

Mobil : 0530 954 9900

Email: sariyer@ingilizceanaokulu.com